MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå med stenskiva 5585166
nr 558 5166
Skrivbyrå med stenskiva
gustaviansk stil, med lådinredning, längd: 113, djup: 53, höjd: 126
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
söndag 14 december 2008
kl 17:51:55
Den Gustavianska stilen